phone bialy

tel. +48 59 841 01 67

tel. +48 59 841 01 56

poczta@rwscetus.pl

info

Uncategorised

Finał Pucharu Polski Long Range w Zielonce

W dniach 27-28 września 2019 w Zielonce na poligonie współorganizatora WiTU, odbył się Finał Pucharu Polski organizowany przez Team 99. Jak i w poprzednich edycjach, również tą wspieraliśmy jako Sponsor. Nasi zawodnicy wywalczyli I miejsce w klasie semi - auto (Michał Dudzik) oraz II miejsce w klasie Magnum 600m (Michał Jaroszyński - Wolfram) Serdecznie gratulujemy!Jesteśmy dumni z możliwości wspierania dynamicznie rozwijającej się dyscypliny, jaką jest strzelectwo długodystansowe. Mamy w naszej ofercie karabiny Cadex Defence umożliwiające nawiązanie walki i wygrywanie w klasie repetier/bolt jak również doskonałe karabiny semi - auto Lancer L30 w kalibrach 6.5 creedmoor i .308win.

 

Long Range Euro Cup Drawsko 2019

W dniach 6-8 września 2019 na strzelnicy Studnica poligonu Drawsko Pomorskie, odbyła się już IV edycja zawodów Long Range Euro Cup. Wspieraliśmy po raz drugi tą imprezę jako sponsor, fundując jedną z nagród głównych: Labradar. Ponad to na naszym stanowisku prezentowaliśmy wybrane elementy naszej oferty: karabiny Lancer i Cadex Defense,odzież UF Pro, Labradar, statywy CruxOrd. Na zawodach świetnie wypadły karabiny Lancer L30 kal.6.5CM w klasie semi auto zdobywając odpowiednio:

2 miejsce na 300m klasa semi - auto
2 miejsce na 600m klasa semi - auto
1, 2 i 3 miejsca na 800m klasa semi - auto!
3 miejsce w trójboju 300-600-800m klasa semi - auto
3, 2x6 i 8 miejsce na 1000m klasa semi - auto!
Serdecznie gratulujemy!

European Special Operations Sniper Symposium 2019 Zielonka

W dniach 4-7 czerwca 2019 w Zielonce na terenie WiTU odbyła się kolejna edycja konferencji EUSOSS, w której uczestniczyliśmy jako Sponsor i Wystawca.

Zaprezentowaliśmy gamę produktów z naszej oferty, w tym sztandarową ,,półcalówkę" - jedną z najlżejszych i najcelniejszych na świecie! Karabin Cadex Defence CDX-50 Tremor w kalibrze .50BMG. Przy okazji mogliśmy przetestować nową polską amunicję kal.50BMG w polimerowych (lżejszych!) łuskach - działała bez zarzutu!

Na naszym testowym karabinie zamontowaliśmy lunetę Delta Optical Stryker HD - bez problemu wytrzymała ok. 100 strzałów z kalibru .50BMG oddanych jednego dnia!.

Zaprosiliśmy również gościa specjalnego: Tukka z firmy ASE Utra, produkującej jedne z najlepszych tłumików w Europie! Zaprezentował On najnowsze produkty dedykowane do karabinów semi auto, redukujące w znaczny sposób blow back gazów.

Oprócz tego uczestnicy konferencji mogli zapoznać się z naszym systemem detekcji strzału Boomerang i Warrior.

Darz Bór Extreme Weekend Drawsko 2019

Na poligonie w Drawsku Pomorskim na strzelnicy w Jaworzu w dniach 28-30 czerwca odbyła się, trzecia już edycja zawodów Darz Bór Extreme Weekend, którą wspieraliśmy jako Sponsor.

Na kilku przygotowanych przez Organizatorów stage, uczestnicy mieli możliwość zmierzenia się z wymagającymi sytuacjami strzeleckimi. 90% strzelań odbywało się z postawy stojącej, która preferowała lekkie myśliwskie sztucery. Strzelano do małych, punktowych celów np. jajko oraz do dużych blach na poligonie, symbolizujących strzelanie do niedźwiedzia na dystansie 700m!

II edycja Pucharu Polski w Zielonce

W dniach 1-2 czerwca 2019 uczestniczyliśmy jako Wystawca w II rundzie Pucharu Polski w Zielonce. Nasz zawodnik Michał Jaroszyński-Wolfram z karabinu w osadzie Cadexa zajął świetne II miejsce w klasie Magnum - gratulujemy!

Na naszym stoisku prezentowaliśmy wybrany sprzęt z naszej oferty: karabiny Cadex Defence, tripody CruxOrd, amunicję treningową UTM, kolimatory Shield i inne.

Pokazaliśmy też ,,rodzynek" na skalę światową! Karabinek Tikka T1x cal.22LR w osadzie Cadex Defence naszego Klienta!

 

aseutra.pngbt.pngcamelbak.pngess.pnggrippod.pnglancer.pnglwrc.pngmystery_ranch.pngutm.pngvertx.png