phone bialy

tel. +48 59 841 01 67

tel. +48 59 841 01 56

poczta@rwscetus.pl

info

Aktualności

Tactical Prison Rescue 2019 Wołów

W dniach 20-24 maja 2019 w Brzegu Dolnym i Wołowie odbyła się konferencja i ćwiczenia zgrywające w ramach Ogólnopolskich Zawodów i Warsztatów Ratownictwa Taktycznego Grup Interwencyjnych Służby Więziennej „Tactical Prison Rescue”,a ich organizatorem jest Wyższa Szkoła Kryminologii i Penitencjarystyki w Warszawie. Wcześniejsze edycje organizował Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej we Wrocławiu.

W myśl zasady ,,przygotowujemy najlepszych na najgorsze i każde życie jest dla nas najważniejsze bez względu na to, po której stronie kraty się znajdujesz”, w przedsięwzięcie zaangażowane są najlepsze jednostki specjalne podlegające Ministerstwu Sprawiedliwości, Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwu Obrony Narodowej. Oprócz piętnastu Grup Interwencyjnych Służby Więziennej udział swój potwierdziły: Centralne Biura Śledcze Policji, Centralne Biuro Antykorupcyjne, Samodzielne Pododdziały Antyterrorystyczne Policji, Wydziały Zabezpieczeń Lotnisk Straży Granicznej, Żandarmeria Wojskowa, Służba Ochrony Państwa, żołnierze Akademii Wojsk Lądowych, Bataliony Powietrznodesantowe, Wojska Obrony Terytorialnej oraz jednostka wojskowa AGAT.

Uczestniczyliśmy w tej imprezie jako jeden ze Sponorów i wystawców. Prezentowaliśmy sprzęt z naszej oferty: karabiny wyborowe Cadex, systemy treningowe UTM, odzierz UF Pro, kolimatory Shield i inne.

Long Range Shooting Festival 2 Zielonka

29-30.09.2018, Poligon Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia, ZIELONKA
Organizator: Team99 Rafał Klecki
Współorganizatorzy: Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia; Stowarzyszenie o Charakterze Strzeleckim, Kolekcjonerskim i Rekonstrukcyjnym Stary Wiarus;
Sędzia Główny Zawodów Adam MORAWSKI – Sędzia kl. P
Delegat Techniczny PZSS Małgorzata CICHECKA – Sędzia kl. P
Przewodniczący RTS Dariusz MIERZEJEWSKI – Sędzia kl. P

Wspieraliśmy drugą edycję Festivalu jako Sponsor.

Opis konkurencji i relację z tej imprezy można znaleźć tu: https://www.mildot.pl/long-range-shooting-festival-2/

Dziękujemy Organizatorom za pamiątkową tabliczkę.

 

Long Range Mykita - Special Edition

W dniach 11-12 sierpnia na poligonie w Drawsku odbyły się zawody długodystansowe Long Range Mykita. Jest to jedna z najtrudniejszych imprez długodystansowych, poświęconych strzelectwu taktycznemu. Jako sponsor główny wspieramy ją od samego początku. Na blisko 60 zawodników, czekało 14 torów wymagających strzelania z wymuszonych postaw, do ruchomych celów,  nurkowania w basenie czy siedzenia na ,,koniu” .

Zawodnicy z naszego zespołu RWS Cetus Cadex Team zdobyli wspaniałe I miejsca w swoich klasach: Michał Jaroszyński - Wolfram klasa semi auto, karabin Lancer L30 kal.308win, Michał Dudzik klasa Open, karabin custom w osadzie Cadex Defense.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy sprzęt naszych Partnerów: Cadex, Lancer, CruxOrd, Safariland, Labradar, TargetVision, Warrior-X, Ase Utra, Uf Pro, MagPump

 

Podziękowania za udział w aukcji charytatywnej

Otrzymaliśmy podziękowania za wsparcie i udział w aukcji charytatywnej od małego Wojownika - G.I. Max

Link do profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/maxwalczy/

Ufundowaliśmy strzelanie z karabinka Lancer w kal.223Rem oraz Cadex Defence w kal.338lapua.

 

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2018

W ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w tym roku zbierającego fundusze na wyrównanie szans noworodków, wystawiliśmy na licytację możliwość oddania 10 strzałów (w tym 5 z tłumikiem!) z karabinu Cadex CDX-50 Tremor w kalibrze .50BMG - jest to jeden z najpotężniejszych kalibrów stosowanych w broni wyborowej na świecie. Szczęśliwy zwycięzca licytacji odebrał swoją nagrodę na poligonie WITU w podwarszawskiej Zielonce! Dziękujemy za wsparcie!

 

aseutra.pngbt.pngcamelbak.pngess.pnggrippod.pnglancer.pnglwrc.pngmystery_ranch.pngutm.pngvertx.png