phone bialy

tel. +48 59 841 01 67

tel. +48 59 841 01 56

poczta@rwscetus.pl

info

Tactical Prison Rescue 2019 Wołów

W dniach 20-24 maja 2019 w Brzegu Dolnym i Wołowie odbyła się konferencja i ćwiczenia zgrywające w ramach Ogólnopolskich Zawodów i Warsztatów Ratownictwa Taktycznego Grup Interwencyjnych Służby Więziennej „Tactical Prison Rescue”,a ich organizatorem jest Wyższa Szkoła Kryminologii i Penitencjarystyki w Warszawie. Wcześniejsze edycje organizował Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej we Wrocławiu.

W myśl zasady ,,przygotowujemy najlepszych na najgorsze i każde życie jest dla nas najważniejsze bez względu na to, po której stronie kraty się znajdujesz”, w przedsięwzięcie zaangażowane są najlepsze jednostki specjalne podlegające Ministerstwu Sprawiedliwości, Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwu Obrony Narodowej. Oprócz piętnastu Grup Interwencyjnych Służby Więziennej udział swój potwierdziły: Centralne Biura Śledcze Policji, Centralne Biuro Antykorupcyjne, Samodzielne Pododdziały Antyterrorystyczne Policji, Wydziały Zabezpieczeń Lotnisk Straży Granicznej, Żandarmeria Wojskowa, Służba Ochrony Państwa, żołnierze Akademii Wojsk Lądowych, Bataliony Powietrznodesantowe, Wojska Obrony Terytorialnej oraz jednostka wojskowa AGAT.

Uczestniczyliśmy w tej imprezie jako jeden ze Sponorów i wystawców. Prezentowaliśmy sprzęt z naszej oferty: karabiny wyborowe Cadex, systemy treningowe UTM, odzierz UF Pro, kolimatory Shield i inne.

aseutra.pngbt.pngcamelbak.pngess.pnggrippod.pnglancer.pnglwrc.pngmystery_ranch.pngutm.pngvertx.png